Сьогодні, 24 вересня 2025 року, у гімназії №17 відбулися вибори президента школи.
За результатами голосування перемогу у чесній та напруженій передвиборчій боротьбі здобув учень 9-А класу – Веселий Ростислав! 
Бажаємо натхнення, успіхів і наполегливості у реалізації передвиборчої програми, цікавих ідей і творчих задумів задля розвитку та покращення шкільного життя. 







