Гімназія №17 м. Дрогобича

Свято Останнього дзвоника

Сьогодні останній шкільний дзвінок пролунав для учнів 9-А і 9-Б класів Гімназія № 17 Дрогобицької міської ради Львівської області. Він залишив у минулому дитинство, школу, безтурботність, усе найперше і найкраще.
Прощаючись з гімназією, вчителями, друзями-однокласниками, зі всім тим, що супроводжувало вас довгі роки становлення, ви ще повністю не усвідомлюєте неповторності цих хвилин. Ви живете надіями, мріями, та сподіваннями на краще майбутнє. Ви на порозі злету! Попереду вас чекають великі випробування, зрілість і наполеглива праця.
Але де б ви не були, ким би ви не стали ніколи не забувайте рідної гімназії, учителів, пам’ятайте, що ви діти України, сини та дочки великого багатостраждального народу. Докладіть усіх зусиль, щоб своєю працею примножити її багатства, боріться за її незалежність та процвітання. Мрійте! І нехай ваші мрії породжують у вас надію, а не страждання.

Контакти

Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net 

Під егідою:

Скопіювати посилання