Гімназія №17 м. Дрогобича

Свято вручення свідоцтв учням 9-х класів

          У нашому закладі освіти відбулося урочисте свято вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. Цей день став особливим і хвилюючим для дев’ятикласників, їхніх батьків, учителів та всіх, хто протягом років підтримував і допомагав їм на шляху до знань.
          Свідоцтво про базову середню освіту — це не лише важливий документ, а й символ наполегливої праці, здобутих знань, перших досягнень та нових можливостей. Для когось із випускників попереду навчання у старшій школі, а для когось — початок нового етапу в закладах фахової передвищої освіти.
Учням бажали впевненості у власних силах, успіхів у навчанні, здійснення мрій та правильного вибору життєвого шляху.
Ми пишаємося нашими випускниками, їхніми здобутками та активною участю в житті школи. Нехай отримані знання стануть міцним фундаментом для майбутніх звершень, а шкільні роки назавжди залишаться у пам’яті теплими спогадами.
Щиро вітаємо дев’ятикласників із важливою подією та бажаємо нових перемог, натхнення, миру і щасливої долі!
У добру дорогу, випускники!

Контакти

Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net 

Під егідою:

Скопіювати посилання