Гімназія №17 м. Дрогобича

Останній дзвоник

      Ось і завершився 2023-2024 навчальний рік. Для всіх він був важким. Але сьогоднішні події в Україні навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне – любити і берегти свою Батьківщину, відчувати гордість за те, що ми – українці.
31 травня у гімназії №17 пролунав останній дзвоник, який сповістив про те, що ще одна сходинка в житті дітей пройдена.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
По-особливому трепетна ця хвилина для четвертокласників, які залишають свою першу вчительку і боязко ступають на новий незвіданий шлях середньої школи. Але ми усі впевнені, що під опікою Бога, наший мужніх Захисників та з допомогою учителів і батьків майбутні п’ятикласники здолають усі перешкоди.
Це день був особливим і для наших випускників. Нехай їм щастить у всіх починаннях. Бажаємо їм мирного неба, амбітних планів і величних звершень.
Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість сьогодні бути разом. Дякуємо нашим випускникам, батькам, які захищають нашу державу.
Усім учням бажаємо безпечних, мирних, спокійних, веселих канікул, віримо у ПЕРЕМОГУ і надіємось на те, що у вересні свято Першого дзвоника збере всіх на подвір’ях нашої гімназії під мирним небом!

Контакти

Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net 

Під егідою:

Скопіювати посилання