День безпечного Інтернету

06 лютого 2024 року у світі святкують  День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. З метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів, у всьому світі проходять різноманітні заходи. Наша гімназія №17 не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Разом з учнями   6-А класу ми здійснили для їх однолітків подорож у Віртуальний Ліс, де вказали на небезпеки, які можуть підстерігати дітей в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. З капітаном Віртуалом діти пригадали правила безпечної поведінки у глобальній мережі. Учні молодшої школи переглянули мультфільм про безпечне користування Інтернетом «Хаппі та її суперсила».