Інженерний тиждень 2024

У Гімназії № 17  стартував “Інженерний тиждень 2024”.
Сьогодні учні 6-А класу познайомилися із першим Механічним телефоном, який було винайдено ще у 1667 році британським фізиком Робертом Гуком.
      Створивши власний “телефон”, учні проявили свою креативність, прикрасивши його різноманітним декором.
У створенні моделі власного “телефону” та випробовуванні його на практиці, юним дослідникам допомагали учні 9-В класу, вчитель фізики – Петрик Л.М, та вчитель пізнаємо природу – Чепіль С.О.
Після виконання даного дослідження учасники отримали Сертифікати “за краще інженерне рішення”.

Учні 6-В класу спробували себе в ролі чарівників, виконавши цікавий дослід ” Нічогонебачу чорнило”.
Вони створили секретні надписи і малюнки, які згодом проявились завдяки розчину спирту і куркуми.
Маленькі чарівники в захваті, адже все таємне стало явним.