Я душу одягну у вишиванку

Одягнімо, друже, вишиванки –
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій
Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ –
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на багато літ.
           Свято вишиванки в наш час стало не тільки всеукраїнським, а й всесвітнім святом. Вишиванка – наша національна святиня, що символізує зв‘язок поколінь, нашу самобутню унікальну культуру. Для наступних поколінь вишиванка має стати символом нескореності та любові до рідного краю, модним та незамінним аксесуаром, що історією сягає глибин віків та розвивається на тисячі років вперед. Саме тому учні Гімназія № 17 Дрогобицької міської ради Львівської області разом з вчителями вирішили презентувати вишиванку в незвичному ракурсі: провести конкурс авторських костюмів в етно стилі. Вечір запам‘ятався чудовим різнобарв‘ям учнівсько-вчительської фантазії, креативом, відлунням минулого.Нехай же наша вишиванка буде оберегом і спадком, який ми гідно передамо нащадкам.