Тиждень англійської мови

З метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови у Гімназія № 17 Дрогобицької міської ради Львівської області проводиться “Тиждень англійської мови”.
У рамках цього тижня відбувся цікавий захід-розвага “The little farmers” серед учнів 2-Г класу вч. Оксана Бохна та 2-Б класу вч. Марія Сторонська
З метою розвитку фонематичного слуху, навичок аудіювання, письма, розмовних навичок та вдосконалення знань проводились різні цікаві завдання.
Учасники були нагороджені дипломами.
Залучаючи учнів до підготовки та його проведення, ми забезпечили обмін мовним досвідом учнів, набуття нових знань та навичок. Значно підвищили інтерес та, що найголовніше, позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.
Багато цікавих заходів відбулося в нашій Гімназії цими днями. В рамках Тижня англійської мови 19 квітня вчитель англійської мови Міраі Ірина Теодорівна провела відкритий урок у 1-Б класі. Заступник директора Грицунь Віра Василівна нагородила дипломами наших наймолодших школярів.
21.04.2023 у Гімназії №17 Дрогобицької міської ради Львівської області пройшов квест «English is fun” між учнями 5-А,5-Б,5-В класів (вчителі Оксана Бохна , Uliana Siletska , Olga Kvitko ).
Метою змагання було розширювати світогляд учнів,розвивати навички мовленнєвої діяльності, виховувати позитивне ставлення та інтерес до вивчення англійськоі мови.
Наші учасники справилися із завданнями. Молодці!
Тиждень англійської мови в Гімназії №17 Дрогобицької міської ради Львівської області триває! Скільки цікавих заходів відбулося цими днями в нашій гімназії: відкриті заходи,конкурси, відкриті уроки, квести, вікторини, проекти, змагання,музичні перерви etc .
20 квітня 2023 року в рамках Тижня англійської мови вчитель Міраі Ірина Теодорівна підготувала конкурс читців англійської поезії серед учнів 9-х класів. Учні майстерно продекламували вірші англійських поетів. Вітаємо переможців: Бондар Анастасія, Наливайко Максим, Міхович Арсен, Калічак Владислав.