Гімназія №17 м. Дрогобича

Тарас Григорович Шевченко – художник

        У 5-В класі відбувся урок позакласного читання, який був присвячений талантові генія української нації – Тараса Григоровича Шевченка. Учні самостійно підбирали собі поезії для читання. Учитель української мови та літератури Собко Ірина Євгенівна підготувала розповідь про живописний талант Т. Шевченка, у яку доречно впліталися поезії та музичні композиції у виконанні учнів. Цікавим доповненням стала презентація живописних робіт Т. Шевченка, про які розповідала дітям Собко Ірина Євгенівна. Урок закінчився зворушливою поезією про Україну та переглядом відео пісні ”Ми з України” у виконанні сучасних відомих артистів і ведучих. Діти охоче підспівували.
       Велику допомогу в організації уроку надала класний керівник Гарбич-Мошора Ольга Романівна. Щоб надати значущості та винятковості, урок проводився в актовій залі. Були присутні також і батьки, які мали можливість побачити здібності своїх дітей.
Такий урок надовго запам’ятається учням не лише своєрідним проведенням, а й цікавою інформацією про пророка українського народу, борця за свободу Тараса Григоровича Шевченка.

 

Контакти

Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net 

Під егідою:

Скопіювати посилання