Свято казки

03.03.23 в гімназії 17 м. Дрогобича відбулося свято казки. Учні 5-Б класу разом з класним керівником Т. Степанчук зробили постановку української народної казки «Коза Дереза».
З гумором, в поєднанні з сучасними реаліями, маленькі актори дозволили глядачам збагатитись спадщиною українських традицій, насолодитись українською народною музикою, а дорослим поринути у світ дитинства.
Цікаві декорації , фантастичні костюми, неймовірна гра маленьких акторів, пречудовий виступ камерного оркестру дитячої музичної школи № 2 ім Р. Сороки під керівництвом Бакалець- Махневич З.З., теплі емоції глядачів – створили атмосферу затишку і миру у великій родині гімназії №17 та надовго залишили добрі спогади про чудову казку!