Гімназія №17 м. Дрогобича

Тиждень математики

 

        З 21.11.2022 по 25.11.2022 у гімназії № 17 Дрогобицької міської ради проведений яскравий, насичений, пізнавальний Тиждень математики. З метою формування ключових математичних компетентностей, популяризації математичної науки, поглиблення та розширення знань здобувачів освіти, виявлення дітей з високим творчим потенціалом, розвитку логічного мислення, пізнавального інтересу, допитливості, почуття колективізму, відповідальності, вміння працювати у команді, виховання потреби у взаємодії, під девізом: «Міцні знання – гарантія успіху!».

Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю їх внутрішнього потенціалу.

 Були підготовлені цікаві та різноманітні завдання. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи. Тиждень розпочався з конкурсу малюнків та поробок  учнів 5-х класів «Геометрія навколо нас».  Для учнів 6 – х класів був проведений математичний Квест «Сходинки до успіху». Діти розв’язували різні цікаві логічні задачі, розгадували ребуси, анаграми,  головоломки. Всі активно працювали, кожен прагнув принести якнайбільше балів своїй команді. Для учнів 7 класу було проведено математичний бум «Я люблю математику». Дві команди  «Юні математики» і «Інтеграл» показали свої знання з алгебри та геометрії, змагаючись у різних конкурсах. Всі учні були активними учасникам. Для учнів 8 класів було проведено математичний бум «Веселі математики». Три команди показали свої знання з алгебри, геометрії змагаючись у різних конкурсах демонструючи кмітливість, винахідливість, творчість, вміння бути єдиною командою, діяти згуртовано, ставитися з повагою до товаришів. Для учнів 9 – х класів був проведений математичний Квест «Математичне дерево знань» показали відмінні навички усного рахунку, логічне мислення, вміння знаходити закономірності, практичне застосування умінь і навичок у нестандартних ситуаціях.

Емоційне забезпечення тижня склало декламування віршів про математику. Учні із задоволенням змагалися. Проведення таких заходів під час предметних Тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.

Контакти

Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net 

Під егідою:

Скопіювати посилання