З Днем вчителя

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом. Сьогодні хочу низько вклонитися Вам, за Вашу титанічну працю, за недоспані ночі, за переживання і тріпотіння сердець, за миттєві розчарування і сльози радості, за турботу і пожертву. Ви є творцями нової еліти нашої держави. Своїм прикладом надихаєте дітей на доброту і щирість, виховуєте патріотів нашого міста та країни. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем! Ваша життєва мудрість спрямувала і спрямує не одне покоління на добру життєву дорогу. Саме через турботу і працю, Ви ніколи не чекаєте на подяку, але завжди радієте за успіхи своїх вихованців.

Бажаю Вам творчого зростання, душевного спокою, життєвої мудрості, великої любові та віри у завтрашній день! Нехай любов наших учнів зігріє Вас теплом, надасть сили у жертовному служінні справі, невтомному творчому пошуку.

Щастя, здоров‘я, добра, благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою директор гімназії Ярослав ГЕВКО