Школа як рідний дім: Етнокуток у гімназії

Виховати патріотів рідної землі – одне із завдань сучасної освіти. Гімназія №17 м. Дрогобича має свої традиції, які роками об’єднують покоління, зміцнюють зв’язок минулого із сучасним, формують особистість учня, збагачують його світогляд загальнолюдськими на національними цінностями.

Вчителі трудового навчання Степанчак О.М. та Тодоров О.В. при допомозі учнів старших класів у рекреації навчального закладу створили етнографічний куток. Акуратна автентична хатка, стародавні вози, криниця, дерево із гніздом лелеки допоможуть школярам більше дізнатись про побут наших предків. Творці цього дива мали на меті відродити джерела українознавства, щоб кожна дитина пізнала красу і велич рідної землі.