htps: //invite.viber.com/? g2 = AQB8oG% 2FHM2oZkkuGFs4SD2E8PQySEPdmxu7sBQ6% 2F9c4NpYvfF3VgVUmf5c6wM4ge
Сьогодні у Гімназії №17 відбулося урочисте відкриття мовно-природничого табору. Ця подія стала чудовим початком літніх канікул, сповнених цікавих відкриттів, нових знань та яскравих вражень. Попереду на дітей чекаютьЧитати далі
Сьогодні останній шкільний дзвінок пролунав для учнів 9-А і 9-Б класів Гімназія № 17 Дрогобицької міської ради Львівської області. Він залишив у минулому дитинство, школу, безтурботність, усе найперше і найкращеЧитати далі
Учні та педагоги Гімназії №17 з гордістю приєдналися до акції «Мамин рушник», яка відбулася у Дрогобичі на Площі Ринок 1713 вишитих рушників об’єднали сьогодні дрогобичан у спільному прагненні зберігати українськіЧитати далі
Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net
Під егідою:
