Вас також може зацікавити:
Свято вручення свідоцтв учням 9-х класів
У нашому закладі освіти відбулося урочисте свято вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. Цей день став особливим і хвилюючим для дев’ятикласників, їхніх батьків, учителів таЧитати далі
26.06.2026
Відкриття мовно-природничого табору
Сьогодні у Гімназії №17 відбулося урочисте відкриття мовно-природничого табору. Ця подія стала чудовим початком літніх канікул, сповнених цікавих відкриттів, нових знань та яскравих вражень. Попереду на дітей чекаютьЧитати далі
17.06.2026
Свято Останнього дзвоника
Сьогодні останній шкільний дзвінок пролунав для учнів 9-А і 9-Б класів Гімназія № 17 Дрогобицької міської ради Львівської області. Він залишив у минулому дитинство, школу, безтурботність, усе найперше і найкращеЧитати далі
06.06.2026






