Сьогодні у Гімназії №17 відбулося урочисте відкриття мовно-природничого табору. Ця подія стала чудовим початком літніх канікул, сповнених цікавих відкриттів, нових знань та яскравих вражень. Попереду на дітей чекають захопливі мовні заняття, пізнавальні природничі дослідження, творчі майстер-класи, квести, спортивні активності та багато цікавих подій.
Бажаємо всім учасникам табору змістовного відпочинку, незабутніх вражень, нових досягнень і натхнення. Нехай кожен день у таборі буде наповнений радістю, дружнім спілкуванням та цікавими відкриттями!






