Гімназія №17 м. Дрогобича

Бібліотека

У рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги 2021 у бібліотеці гімназії №17 було проведено конкурс казкознавців серед учнів 3 класів. Школярі здійснили мандрівку у чарівний світ народної казки, брали активну участь у вікторинах та конкурсах, обмінювалися думками, давали характеристику дійовим персонажам. А на завершення, хто слухав казочку, тому бубликів в’язочку. Саме такий приз і отримали переможці від бібліотекарки Стецишин Лілії Миронівни, організаторки і натхненниці заходу.

https://school17.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/kazka2.jpg

 

...Інтелект, поетична інтуїція, глибока ніжність жіночої психіки, сильна творча воля, орлиний лет душі – все це сплелося в творчості Лесі Українки в одну гармонійну цілісність… В епіцентрі її поетичного світу – доля України. Щирістю почуттів і глибиною думки захоплює читачів творчість Лесі Українки. Творча спадщина “дочки Прометея” висвітлена у книжковій виставці “Поетична квітка України”, яка пройшла у гімназії № 17 новими духовним скарбами.

Життя людства – це історія вічної боротьби добра зі злом. Тисячі наших співвітчизників полягли в боях за незалежність України, щоб ми могли жити у вільній, демократичній і щасливій державі. У багатьох загиблих залишилися маленькі діти, яким дуже не вистачає батьківської турботи. Вони мріють побачити свого тата, розповісти про свої успіхи і невдачі, відчути його підтримку. Але їхні батьки не повертаються, бо несуть довічну Небесну варту, охороняючи свої родини і всю нашу країну від зла. Пам’яті героїв, що загинули за незалежність України, присвячена тематична полиця “Герої не вмирають”

Контакти

Гімназія № 17 м. Дрогобича
вул. Самбірська 70, 82 111
тел.: (+380) 3244 13432
drogobych_vo.school17@ukr.net 

Під егідою:

Скопіювати посилання